Kontakt; Informacion Detajet e Tregtarit.

Banesa ne ulpiane

. sorry messages for her from the heart

Apartment / Apartment. com. patundshme r ia@gmail. Banesa eshte e mobiluar ne teresi. Shitet banesa ne Ulpiane te Soliterat, gjendet ne katin e 1-re, ka nxemje qendrore me Termokos, 50m2, eshte e mobiluar Banesa posedon: - dhome gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor Qmimi 62 000 euro Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin WhatsApp & Viber: 045 1900 19. 045 584 613. Banesa me sipërfaqe 56m² neto ndodhet në Ulpianë. 40 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp.

banesa ulpiane Të gjitha Imobiliare dhe vendbanime Banesa Prishtinë.

045 688 151.

Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ulpiane Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.

Agjensioni Patundshm ë ria.

Organizimi: Sallon-Kuzhin 2-Dhoma gjumit 1-Banjo Teras Koridor.

May 26, 2019 · Shitet tet banesa në lagjen Ulpiana ,rr Henry Dunant, lokacion mjaft I mire edhe per shendrrim ne afarizem.

Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banes.

Ulpiane -1 dhome dite -1 kuzhine -1. 66m2 , 2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë,. Banesa eshte e mobiluar ne teresi.

Banesa.

ID e Shpalljes : 10639.

10.

045 584 719.

40 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp.

Kuadratura 50. Banesa sipërfaqe 70m2, me ndarje shume te pershtshme te dhomave.

steam card format for client

com - Falas.

Gjeni banesa të listuara për shitje, analizoni fotot dhe bëni turne virtuale përmes faqes sonë MerrJep.

• Kati i 4-të.

2 Banesa në #Shitje në Ulpianë - Çmimi : 1600 € m² - #Shiten 2 Banesa në lagjen Ulpiana në Prishtinë,ngjitur me njëra tjetrën me hyrje të përbashkët.

. Banesë në SHITJE - 1+3 - Ulpianë - 120m² 1,500 € ID:2843 Tel: 048 841 888 Ofrohet për shitje banesa me orientim lindje-perëndim me sipërfaqe prej 120m², ndodhet në Ulpianë,. Plotëson te gjitha kushtet per banim, ka kuzhine te re(e []. Tel.

Lirohet nga data 1 Korrik 2022.

Reuters Graphics

. Banesa posedon sistem të ngrohjes me Termokos, ka ndriçim natyral, orientim në Jug –. 66m2 , 2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë, korridor, banjo, Çmimi 97000 eur. 10. 83,000€ 777 0037745584613 Shiko shpalljet. Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile si në foto. Banese me qira ne lagjen Ulpiana. . Lirohet nga data 1 Korrik 2022. Shitet banesa ne Ulpiane - Ulpianë, Prishtina. . com. .

Detajet. . . 045 688 151.

Banesa 55m² (neto) në #SHITJE në Ulpianë.

Banesa ndodhet në Ulpianë, mbrapa AAK-së në objektet e 'Taulantia'.

.

.

Banesa me sipërfaqe 56m² neto ndodhet në Ulpianë.

Ka këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën, një dhomë të gjumit, një banjo, një depo dhe dy ballkona.

details posted 12 March 18:02 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Numri i dhomave 2 Kuadratura 50 m² Description. 2 Banesa në #Shitje në Ulpianë - Çmimi : 1600 € m² - #Shiten 2 Banesa në lagjen Ulpiana në Prishtinë,ngjitur me njëra tjetrën me hyrje të përbashkët. Shitet tet banesa në lagjen Ulpiana ,rr Henry Dunant, lokacion mjaft I mire edhe per shendrrim ne afarizem. Jul 15, 2022 · Banesa 42m² me #QIRA në Ulpianë. Kontakt 045 584 613 045 584 719 metrobios@hotmail. dhoma gjumi – kati-1 Cmimi-300e /muaji 045 584 613 045 584 719 metrobios@hotmail.

.

Shitet banesa ne Ulpiane te Soliterat, gjendet ne katin e 1-re, ka nxemje qendrore me Termokos, 50m2, eshte e mobiluar Banesa posedon: - dhome gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor Qmimi 62 000 euro Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin WhatsApp & Viber: 045 1900 19. . • Kati i 4-të.